IV Wielkie Tarnowskie Dionizje: Wieczór australijski "U Jana" (KONKURS)
access_time 2015-10-06 09:38:12
Restauracja "U Jana" zaprasza na kulinarną podróż do Australii w ramach Wielkich Tarnowskich Dionizji. Na czwartkowy wieczór w menu znalazły się egzotyczne pozycje, takie jak danie z krokodyla oraz steki z kangura.
Data: Czwartek, 8 października o godz. 19:00 Miejsce: Restauracja „U Jana”, Rynek 14 Cena: 50 zł Menu na wieczór australijski: Zestaw I: - Australijska zupa z cukinii - Steki z kangura z nutka imbiru i czosnku z grillowanymi pomidorkami w towarzystwie ćwiartek ziemniaczanych z tymiankiem - Australijski deser niespodzianka ( zgadnij główny składnik a dostaniesz lampkę wina gratis) Zestaw II: - Krem z dyni - Danie z krokodyla z salsą ananasową pod sosem z pesto bazyliowym - Australijski deser niespodzianka ( zgadnij główny składnik a dostaniesz lampkę wina gratis) Do dania głównego lampka wina australijskiego gratis. Wybór zestawu należy potwierdzić wcześniej, tel. 14 626 05 64 Zobacz także:
  • IV Wielkie Tarnowskie Dionizje (FOTO) (PROGRAM)
    Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jednoosobowe zaproszenie na wieczór australijski w Restauracji "U Jana". Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do środy, 7 października, do godz. 12, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu zaproszenia. W temacie wiadomości należy wpisać: "Wieczór australijski u Jana"
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A