Scena Otwarta 2015: A Dance Tribute to Ping Pong (KONKURS)
access_time 2015-10-07 08:55:13
Tegoroczną 5. edycję Sceny Otwartej, Centrum Sztuki Mościce zainauguruje 9 października spektaklem "A Dance Tribute to Ping Pong" światowej sławy zespołu Jo Strømgren Kompani z Norwegii. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia.
Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca SCENA OTWARTA to wyjątkowa szansa poznania aktualnych trendów w sztuce tańca współczesnego i baletu. To jedyne wydarzenie w regionie, które prezentując spektakle uznanych artystów z najodleglejszych stron świata stwarza możliwość wielokulturowego spotkania. Na przestrzeni lat SCENA OTWARTA umocniła swój interdyscyplinarny charakter. Otwarta na inne obszary sztuki - nawiązujące do tańca - jak fotografia, literatura, film czy sztuki plastyczne, inspirowała twórców i budziła ciekawość publiczności zafascynowanej tańcem. Dotychczas w SCENIE OTWARTEJ udział wzięły teatry tańca z Senegalu, Izraela, Francji, Belgii, Portugalii, Hiszpanii, Norwegii, Szwecji, Niemiec, Czech, Słowacji i Polski. "A Dance Tribute to Ping-Pong" Ping-pong to nie tylko sport. To filozofia. Zespół Jo Strømgren Kompani znalazł intelektualną recepturę tej dyscypliny sportu, a przygotowana na jej podstawie mikstura okazuje się mieszanką piorunującą. Cóż może bowiem powstać z połączenia skrajności? „A Dance Tribute to Ping-Pong" to niezależna kontynuacja osobliwej symbiozy sportu i tańca opracowanej przez JSK w 1997 roku w spektaklu „A Dance Tribute to the Art of Football". Ten oryginalny pomysł, pierwszy w swoim rodzaju, był niczym przedziwny ptak na tle międzynarodowej społeczności tanecznej. Mając na koncie niemal 500 spektakli w 23 krajach, a w zanadrzu kolejne, zdobywszy wiele nagród i ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem mediów, norweska grupa wciąż wywoływała skrajne emocje: czy to już populistyczna rozrywka czy wciąż supernowoczesny taniec? Po spektaklu odbędzie się spotkanie z artystami w foyer. Więcej informacji o spektaklu kliknij TUTAJ Bilety: sektor A - 30 zł, sektor B - 20 zł, sektor C - 10 zł - zakup w kasie CSM lub ON-LINE Istnieje możliwość zakupienia karnetu na wszystkie wydarzenia w cenie - 120 zł (sektor A), 90 zł (sektor B) - zakup tylko w kasie CSM Informacje i rezerwacja: CSM (żółty punkt) czynny w godz. 10:00 - 20:00 ul. Traugutta 1, Tarnów, tel: +48 14 633 46 04 PROGRAM kliknij TUTAJ
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa dwuosobowe zaproszenia na spektakl „A Dance Tribute to Ping Pong”. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku, 8 października, do godz. 10, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu zaproszenia. W temacie wiadomości należy wpisać: "A Dance Tribute to Ping Pong"
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A