Scena Otwarta 2015: Open Field/Volta (KONKURS)
access_time 2015-10-09 09:51:13
W sobotę, 10 października w Centrum Sztuki Mościce w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Scena Otwarta 2015 zaprezentuje się Polski Teatr Tańca z Poznania. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia.
Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca SCENA OTWARTA to wyjątkowa szansa poznania aktualnych trendów w sztuce tańca współczesnego i baletu. To jedyne wydarzenie w regionie, które prezentując spektakle uznanych artystów z najodleglejszych stron świata stwarza możliwość wielokulturowego spotkania. Na przestrzeni lat SCENA OTWARTA umocniła swój interdyscyplinarny charakter. Otwarta na inne obszary sztuki - nawiązujące do tańca - jak fotografia, literatura, film czy sztuki plastyczne, inspirowała twórców i budziła ciekawość publiczności zafascynowanej tańcem. Dotychczas w SCENIE OTWARTEJ udział wzięły teatry tańca z Senegalu, Izraela, Francji, Belgii, Portugalii, Hiszpanii, Norwegii, Szwecji, Niemiec, Czech, Słowacji i Polski. Polski Teatr Tańca istnieje od 1973 roku, jest profesjonalnym autonomicznym zespołem, który przeszedł ewolucję od spektakli ukształtowanych formą teatru baletowego do współczesnego gatunku: teatru tańca, który charakteryzuje przekraczanie granic rodzajowych, technicznych i stylistycznych, wyzwalanie się z tradycyjnych środków wyrazu, skłanianie ku interdyscyplinarności, poszukiwanie nowych przestrzeni teatralnych i który opiera się na kreatywnej improwizacji w procesie tworzenia. Polski Teatr Tańca dysponuje w Poznaniu studiem prób, nie ma własnej sceny, a swoje spektakle prezentuje widzom na całym świecie. Po spektaklu odbędzie się spotkanie z artystami w foyer. Więcej informacji o spektaklu kliknij TUTAJ Bilety: sektor A - 30 zł, sektor B - 20 zł, sektor C - 10 zł - zakup w kasie CSM lub ON-LINE Istnieje możliwość zakupienia karnetu na wszystkie wydarzenia w cenie - 120 zł (sektor A), 90 zł (sektor B) - zakup tylko w kasie CSM Informacje i rezerwacja: CSM (żółty punkt) czynny w godz. 10:00 - 20:00 ul. Traugutta 1, Tarnów, tel: +48 14 633 46 04 PROGRAM kliknij TUTAJ
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa dwuosobowe zaproszenia na spektakl Open Field/Volta. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do piątku, 9 października, do godz. 12, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu zaproszenia. W temacie wiadomości należy wpisać: "Open Field/Volta"
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A