"Dziadek do orzechów" w CSM (KONKURS)
access_time 2015-12-08 09:05:03
20 grudnia, o godz. 18 w Centrum Sztuki Mościce, odbędzie się koncert symfoniczny pt. "Dziadek do orzechów" w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Centrum Sztuki Mościce pod dyrekcją Tomasza Tokarczyka z piaskowymi animacjami tworzonymi na żywo.
Data: Niedziela, 20 grudnia o godz. 18:00 Miejsce: Centrum Sztuki Mościce (duża scena) Cena biletu: Bilety: 60 zł normalny, 50 zł ulgowy „Dziadka do orzechów” Piotra Czajkowskiego wykona Orkiestra Symfoniczna Centrum Sztuki Mościce pod dyrekcją Tomasza Tokarczyka. Orkiestra zrzesza grono najlepszych polskich muzyków - solistów, kameralistów, filharmoników i koncertmistrzów różnych orkiestr. Powstała w myśl idei orkiestr festiwalowych, tworzonych z powodzeniem od lat na całym świecie. Jej działalność została zainaugurowana utworem Joaquina Rodrigo „Concierto de Aranjuez" pod dyrekcją Tadeusza Wojciechowskiego, podczas Festiwalu Muzyczne Tarasy, w czerwcu 2011 roku." Zespół powstał w wyniku współpracy Centrum Sztuki Mościce i Stowarzyszenia Musicus Kameralistów Rzeszowskich. Piaskowe animacje Grupa artystów, potrafiących wykreować oryginalne i wyjątkowe oprawy artystyczne. Aby osiągnąć cel łączą: malarstwo, animację, rysunek w najciekawszej formie, a wszystko to zostaje dopełnione muzyką na żywo, potęgującą efekt niezapomnianego pokazu.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy trzy podwójne zaproszenia na koncert symfoniczny pt. "Dziadek do orzechów", który odbędzie się w niedzielę, 20 grudnia o godz. 18:00 w Centrum Sztuki Mościce. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do poniedziałku, 14 grudnia, do godz. 11, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Dziadek do orzechów"
Komentarze...