Serwis BMW Kraków - dlaczego warto go wybrać?
access_time 2023-09-18 12:05:00
Marka BMW na przestrzeni lat zyskała sobie miano marki premmium. Nie da się ukryć, że niemiecka precyzja, a także wyjątkowy styl to cechy, które można przypisać tylko i wyłącznie pojazdom tej marki. Jednocześnie każdy właściciel luksusowego auta musi zdać sobie sprawę z tego, jak istotna jest jego pielęgnacja. Właśnie dlatego serwis BMW Kraków jest miejscem, które warto odwiedzić!

BMW M-Cars Kraków - serwis, który nie zawodzi

Serwis BMW M-Cars Kraków istnieje w branży już wiele lat. Na podstawie własnego doświadczenia, wypracował on sobie metody działania, które okazują się niezawodne. Dzięki temu, serwis BMW Kraków pozostaje w zgodzie z najważniejszą wartością samej marki. Dzięki wyznacznikom takim jak:

  • szybkość działania;

  • profesjonalizm;

  • zaangażowanie;

  • wiedza;

serwis BMW w Krakowie stał się prawdziwym liderem w zakresie naprawy, sprzedaży i pielęgnacji samochodów z charakterystycznym, biało-niebieskim logiem. Szeroka oferta usług została dopasowana tak, by mógł z niej skorzystać dosłownie każdy z klientów - indywidualny, biznesowy czy całkowicie prywatny. 

Oferta serwisowa BMW M-Cars Kraków

Serwis BMW M-Cars Krakówhttps://krakow.bmw-mcars.pl/, specjalizuje się w pełnej diagnostyce, naprawach i udoskonaleniach, jakich mogą wymagać pojazdy marki BMW. W szerokiej ofercie można znaleźć takie usługi jak np.:

  • naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne - serwis BMW Kraków zaprasza zarówno pojazdy nowe jak i używane na pełny przegląd oraz wykonanie niezbędnych reperacji;

  • naprawy blacharsko-lakiernicze - serwis BMW Kraków szybko i skutecznie usunie rysy, zadrapania lakieru czy nawet ślady po drobnej kolizji;

  • naprawy szyb i ich wymiana - serwis BMW Kraków usunie rysy, wypoleruje powierzchnię szyb, a w razie konieczności dokona jej pełnej wymiany.

Oprócz tego serwis BMW Kraków oferuje także standardowe wymiany podzespołów, elektroniki i oleju. Jeśli kierowca nie ma czasu na wizytę na miejscu, może przeprowadzić rozmowę z diagnostą online. Co więcej, jeśli wykonany zostanie serwis olejowy, kierowcy mogą liczyć na pakiet Assistance na 2 lata. Dzięki temu z pewnością poczują się bezpiecznie!

Finansowanie - oferta BMW M-Cars Kraków

Serwis BMW Kraków przygotował także wyjątkowo ciekawą ofertę dotyczącą finansowania pojazdów. Oczywiście standardem stało się to, że kierowcy mogą rozłożyć płatność na dogodne raty, po spotkaniu się na miejscu z doradcą finansowym. Jednak serwis BMW Kraków postarał się wyjść o krok dalej! Oferuje on następujące możliwości leasingowe:

  • Comfort Lease -  skierowana jest ona głównie do przedsiębiorców, którzy chcą stać się właścicielem niezawodnego, nowego BMW;

  • Leasing 101% - to z kolei jedna z ciekawszych ofert, która sprowadza się do finansowania modeli całkowicie elektrycznych;

  • Klasyczny Leasing - jest to oferta skierowana do klientów indywidualnych, którzy również chcą poczuć prawdziwą przyjemność z jazdy.

Każda oferta zostanie przedstawiona bezpośrednio w serwisie BMW Kraków, aczkolwiek kierowca może o nią zapytać także za pośrednictwem specjalnego formularza online. Nie musi więc wychodzić z domu - serwis BMW Kraków zadbał o każdy aspekt związany z wygodą i komfortem klientów.

Oferta części i akcesoriów w serwisie BMW Kraków

Każdy kierowca wie, że pojazd najlepiej prezentuje się wtedy, kiedy jest w pełni sprawny oraz spersonalizowany. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego także serwis BMW Kraków. W jego ofercie można znaleźć różnorodne części i akcesoria - oczywiście oryginalne - które idealnie sprawdzą się zarówno w przypadku drobnych napraw jak i pielęgnacji pojazdu. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się seria autorskich kosmetyków, dzięki którym wnętrze pojazdu zacznie lśnić czystością i pięknie pachnieć. Serwis BMW M-Cars Kraków oferuje także możliwość zaktualizowania nawigacji do najnowszej wersji, dzięki czemu każdy kierowca zawsze dojedzie na miejsce. 

Uwzględniając tak szeroką ofertę, a także profesjonalizm pracowników, nie można mieć wątpliwości co do tego, że serwis BMW Kraków to serwis jakości premmium, z którego usług warto skorzystać!

pl / fot. bmw-mcars.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821