Bocheński lepszy od Tarnovii
access_time 2022-10-08 23:55:00
W dziesiątej kolejce spotkań o mistrzostwo piątej ligi, piłkarze nożni MKS Tarnovii Tarnów podejmowali na stadionie przy ul. Bandrowskiego zespół Bocheński KS. Zespół gości przed tym meczem zajmował piąte miejsce w ligowej tabeli, gospodarze natomiast siódme.

Sobotnie spotkanie przebiegało pod dyktando gości, którzy mocno naciskali na gospodarzy. Tarnowska defensywa skutecznie odpierała ataki rywala, aż do 22minuty kiedy to piłkę w bramce Tarnovii umieścił Patryk Nowak. Pierwsza część meczu zakończyła się prowadzeniem BKS-u 0:1.

W drugiej części spotkania obraz gry nie zmienił się. W 63 minucie po faulu czerwony kartonik ujrzał Hubert Plebanek i gospodarze kończyli ten mecz w dziesiątkę. Dziesięć minut później przewagę wykorzystał Kacper Musiał podwyższając prowadzenie. Gospodarzom nie udało się skutecznie zagrozić bramce rywali. W 90 minucie celnym trafieniem zwycięstwo gości przypieczętował Mirosław Tabor i jego drużyna dopisała trzy punkty do swojego dorobku.

W jedenastej kolejce piłkarze Tarnovii zmierzą się w Gromniku z tamtejszym GLKS-em.

MKS Tarnovia Tarnów – Bocheński Klub Sportowy 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 P. Nowak (22'), 0:2 K. Musiał (73'), 0:3 M. Tabor (90')

Tarnovia: Sz. Leśniak - D. Dziadosz, B. Kiełbasa, D. Kiełbasa, H. Plebanek (63'czerwona kartka) - K. Kijowski, W. Gucwa (46' P. Bury), K. Kucharczyk (c), Sz. Kaczmarczyk (56' Cz. Ogorzały) - B. Mądel (56' M. Nalepka), S. Brożek (69' P. Witek).