Rozdajemy kolejne bilety na "Talię". Wybierz się na "Biesiadę u Hrabiny Kotłubaj"
access_time 2022-09-22 08:55:00
Do wygrania kolejne bilety na Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia. Tym razem na spektakl "Biesiada u Hrabiny Kotłubaj" Witolda Gombrowicza w adaptacji Jana Bończy Szabłowskiego i reżyserii Magdaleny Piekorz. Sztuka będzie prezentowana w Centrum Sztuki Mościce w poniedziałek, 26 września, o godz. 20.

"Biesiada u Hrabiny Kotłubaj" Fundacji Republika Marzeń to groteskowe opowiadanie o obłudzie, snobizmie i podziałach społecznych. Na scenie wystąpią: Jakub Przebindowski (Hrabina Kotłubaj), Jacek Fedorowicz (Stara Markiza), Jerzy Schejbal (Baron de Apfelbaum), Tomasz Jachimek (Kucharz Filip), Marcin Zdunik (Muzyk), a także Krzysztof Szczepaniak, Łukasz Stawowczyk i Szczepan Kajfasz (Gombrowicze).

Spektakl pokazany zostanie w Centrum Sztuki Mościce w poniedziałek o godz. 20. Trwa 60 minut, a koszt biletu to 110 zł/90 zł (cena uzależniona jest od miejsca na sali). Mamy dla Państwa dwa dwuosobowe zaproszenia. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym fanpage'u. Jeśli nie macie Facebooka, zgłoszenia wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu przesyłajcie na adres mailowy: konkurs@tarnow.net.pl. Macie na to czas do północy (22 września).

ac / fot. materiały teatru

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821