Wysoka przegrana piłkarzy Unii
access_time 2022-09-18 11:34:00
W ósmej kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi piłki nożnej mężczyzn, występujący w czwartej grupie zespół ZKS Unia Tarnów, podejmował na stadionie TOSiR przy ul. Piłsudskiego drużynę Chełmianki Chełm. Dotychczasowy bilans podopiecznych trenera Radosława Jacka to trzy zwycięstwa i cztery porażki.

Pierwsza część spotkania rozpoczęła się od kilku ciekawych akcji gości. Wynik spotkania w siódmej minucie otworzył Jakub Bednara i po jego celnym trafieniu Chełmianka objęła prowadzenie. Gospodarze próbowali odrobić stratę, jednak bardzo dobrze spisywała się defensywa piłkarzy z Chełma i do końca pierwszej części spotkania wynik nie zmienił się.

W drugiej połowie goście zagrali koncertowo. Szybko narzucili swój styl gry, a przewagę na boisku potwierdzili kolejnym bramkami. Hat trick'a zaliczył Paweł Myśliwiecki, który w ciągu piętnastu minut trzykrotnie pokonał bramkarza gospodarzy. Kolejnego gola w 89 minucie dołożył Patryk Czułowski i ostatecznie Chełmianka pokonała Unię 0:6.

ZKS Unia Tarnów- Chełmianka Chełm 0:6 (0:1)

Bramki: Bednara Jakub (7', 76'), Myśliwiecki  Paweł (54', 67', 69'), Czułowski Patryk (89')