Złodziejka połasiła się na używane buty. Teraz grozi jej do 5 lat więzienia
access_time 2022-09-12 11:44:00
Zarzut kradzieży usłyszała 30-letnia mieszkanka gminy Szczucin. Kobieta ukradła buty osobom korzystającym z krytej pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej. Grozi jej od 3 miesięcy do lat 5 więzienia.

Do kradzieży doszło pod koniec sierpnia na terenie krytej pływalni MGOSiR w Dąbrowie Tarnowskiej. Łupem złodziejki padły cztery pary markowych butów, pozostawionych w szatni przez osoby korzystające z basenu.

- Właściciele rzeczy oszacowali ich wartość na łączną sumę 779 złotych. Policjanci Komisariatu Policji w Szczucinie ustalili personalia osoby, która może być odpowiedzialna za kradzież. Okazało się, że to 30-letnia mieszkanka gminy Szczucin. Kobieta podczas czynności wykonywanych w miejscu jej zamieszkania dobrowolnie wydała skradzione obuwie funkcjonariuszom - przekazała st. asp. Ewelina Fiszbain, rzecznik prasowa policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Pod koniec zeszłego tygodnia 30-latka usłyszała zarzut kradzieży, do którego się przyznała. Za popełnione przestępstwo grozi jej do lat 5 pozbawienia wolności.

ac / fot. KPP w Dąbrowie Tarnowskiej

Czy padłeś kiedyś ofiarą kradzieży?

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821