41-letnia dilerka z Tarnowa trafiła za kratki. Zaopatrywała młodzież w narkotyki
access_time 2022-08-03 09:50:00
Znaczne ilości narkotyków znaleźli policjanci w mieszkaniach i garażu 41-latki z Tarnowa. Decyzją sądu kobieta trafiła na trzy miesiące do aresztu.

Tarnowska policja podkreśla, że zatrzymanie 41-latki to efekt dobrej pracy operacyjnej funkcjonariuszy z Mościc. - Do "kryminalnych" wpłynęła informacja o tym, że w mieście jedna z osób zaopatruje młodzież w różnego rodzaju narkotyki. Pierwsze sprawdzenia pozwoliły na pełną personalizację osoby oraz ustalenie jej adresów zamieszkania oraz pobytu. Kolejnym etapem było przeprowadzenie przeszukania w tym miejscach, które potwierdziły uzyskaną informację - informuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

W mieszkaniach i garażu 41-latki policjanci zabezpieczyli ponad kilogram mefedronu, ponad 50 gram kokainy i gotówkę w różnej walucie w kwocie ponad 60 tysięcy złotych. Kobieta usłyszała zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co przewidziano karę do 10 lat pozbawienia wolności. Podejrzana do wszystkiego się przyznała. Na wniosek prokuratora trafiła na trzy miesiące do aresztu.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji Tarnów-Zachód pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tarnowie.

ac / fot. KMP w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821