Już dziś ruszyły zapisy na rodzinny rajd rowerowy w Tarnowie - Małopolska Tour 2022
access_time 2022-07-25 17:07:00
Rodzinny rajd rowerowy Małopolska Tour odbędzie się w naszym mieście 21 sierpnia, ale już od dzisiaj – tj. od 25 lipca, można przesłać zgłoszenie. Na cyklistów czekają aż cztery, zróżnicowane pod względem długości (od 7 km do 40) oraz trudności, trasy rowerowe do wyboru. Każdy miłośnik jednośladów, niezależnie od wieku, czy stopnia zaawansowania, na pewno znajdzie coś dla siebie. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy mogą liczyć m.in. na pakiet startowy z pamiątkową koszulką. Udział w rajdzie (oraz całej imprezie) jest bezpłatny, a liczba pakietów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Małopolska Tour to prawdziwie rowerowe święto, które przyciąga całe rodziny pasjonatów dwóch kółek. Wydarzenie organizowane jest od pięciu lat i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Jest to dowód na to, że Małopolanie lubią aktywnie spędzać wolny czas w gronie najbliższych. W 2021 roku miastami-gospodarzami imprezy były Stary Sącz i Wadowice, a tegoroczna edycja odbędzie się 21 sierpnia w Tarnowie oraz 11 września w Oświęcimiu. Zapraszamy – cała Małopolska na rowery! – mówi Iwona Gibas z zarządu województwa.

Małopolska Tour to nie tylko rodzinny rajd rowerowy

To także moc sportowo-turystycznych atrakcji w miasteczku rowerowym Małopolska Tour. Pokazy dirt jumpingu – czyli podniebnych ewolucji na rowerach, Kids Race – czyli rowerowy wyścig dla najmłodszych, konkursy z nagrodami (do wygrania m.in. rower), warsztaty i gry zadaniowe w strefie wystawienniczej, pyszne jedzenie w strefie gastronomicznej oraz strefa zabaw dla dzieci – to tylko część z nich. A na koniec prawdziwa gratka dla fanów polskiej muzyki – koncert zespołu Wilki, który świętować będzie na scenie 30-lecie istnienia.

Szczegóły oraz zapisy na rajd – tutaj
Więcej informacji o Małopolska Tour – tutaj
Trasy rajdu w Tarnowie są również dostępne w nawigacji Rowerowa Małopolska (www, Android, IOS). Bezpośredni link do wersji webowej aplikacji z trasami rajdu - tutaj

 

źródło: UMWM

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821