Basen letni na Górze św. Marcina otwarty od piątku
access_time 2022-06-21 11:22:00
W najbliższy piątek, 24 czerwca zostanie otwarty basen letni przy al. Tarnowskich w Tarnowie. Zanim to jednak nastąpi, pływalnia musi przejść pozytywne próby badania wody. Kąpielisko będzie czynne od godziny 10 do 19.

Na pragnących ochłody mieszkańców czekać będzie niecka rekreacyjna, niecka pływacka, dwa brodziki dla małych dzieci, zjeżdżalnia wodna i boisko do siatkówki.

Bilety podrożały. Za zwykły bilet wstępu na pływalnię trzeba będzie zapłacić 17 zł, za ulgowy 12 zł. To o dwa złote więcej niż w ubiegłym sezonie. Bez zmian pozostały natomiast opłaty zwykłe wejściówek po godzinie 16 (8 zł) i ulgowe (7 zł).

Podwyżki ominą posiadaczy Tarnowskiej Karty Miejskiej Premium oraz Karty Tarnowskiego Seniora (9 zł za bilet zwykły, 5 zł za ulgowy oraz 4 i 3 zł za wejściówkę po godzinie 16). Nie zmienią się również ceny biletów dla właścicieli Karty Tarnowskiej Rodziny - nadal będą oni płacić za wejście 5 zł, a także dla dzieci uczestniczących w akcjach letnich (2 zł). Za przechowywanie garderoby i wypożyczenie leżaka również będą obowiązywać "stare" stawki. Za usługi te zapłacimy odpowiednio 5 i 7 zł.

Dodajmy, że w sobotę, 25 czerwca, ponownie zostanie otwarty także Park Wodny, który ze względu na przerwę technologiczną, był nieczynny od 6 czerwca.

ac / fot. archiwum

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821