W mieszkaniu przy ul. Monte Cassino znaleziono zwłoki dwóch osób [AKTUALIZACJA]
access_time 2022-05-06 18:36:00
Ciała dwóch osób znaleźli strażacy w bloku przy ul. Monte Cassino w Tarnowie. Służby zawiadomili sąsiedzi, którzy od kilku tygodni nie widzieli lokatorów jednego z mieszkań.

Po sygnałach od sąsiadów, w piątek po południu strażacy w asyście policji siłowo weszli do jednego z mieszkań w bloku przy ul. Monte Cassino w Tarnowie. W środku znaleźli zwłoki dwóch starszych osób - mężczyzny i kobiety. Ciała były już w stanie zaawansowanego rozkładu. Sąsiedzi twierdzą, że nie widzieli lokatorów mieszkania od kilku tygodni.

Nie wiadomo co było przyczyną śmierci denatów. Zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok. Szczegóły i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

AKTUALIZACJA 09.05

Z przeprowadzonej w poniedziałek, 9 maja, wstępnej sekcji zwłok wynika, że małżonkowie w wieku 76 i 84 lat, zmarli z przyczyn naturalnych. W związku z tym, że zwłoki znajdowały się w stanie zaawansowanego rozkładu, w najbliższych dniach zostaną jeszcze przeprowadzone badania DNA, które jednoznacznie potwierdzą tożsamość denatów.

ac / fot. Policja

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821