ZPS rusza z akcją profilaktyczną "Kalendarz Zdrowia"
access_time 2022-01-25 12:49:00
Zespół Przychodni Specjalistycznych rozpoczyna akcję profilaktyczną, która ma zachęcić do dbania o zdrowie w każdym wieku. "Kalendarz Zdrowia ZPS" to okazja, aby za darmo i bez skierowania skorzystać z szeregu badań diagnostycznych i konsultacji ze specjalistami oraz wziąć udział w warsztatach.

W ramach akcji, która potrwa od stycznia do grudnia będzie można m.in. wykonać badania analityczne, PSA w kierunku raka prostaty, EKG, które sprawdzi pracę serca, RTG płuc, czy poddać się badaniu densytometrii, które pozwala określić poziom gęstości kości i wykryć osteoporozę. Będą też konsultacje dermatologiczne i badanie znamion, konsultacje stomatologiczne, porady dietetyka oraz spotkania z psychologiem.

Pierwsza (styczniowa) akcja profilaktyczna skierowana jest do osób 20+ i 30+, które chciałyby rozpocząć nowy rok od sprawdzenia swojego stanu zdrowia, poprzez wykonanie badań analitycznych, takich jak: morfologia, glukoza, cholesterol, alat, TSH i badanie ogólne moczu. Badania będą wykonywane 27 i 28 stycznia. Aby wziąć w nich udział wystarczy wcześniej zadzwonić pod numer 14 63 10 274 (rejestracja czynna jest w godz. 6.30 – 19.30) i zarezerwować sobie miejsce. Liczba miejsc jest ograniczona.

– Kalendarz na 2022 rok z pewnością każdemu szybko się zapełnia. Warto dodać do niego jeszcze jedną pozycję: regularne badania. Każdy z nas powinien zadbać o swój stan zdrowia, aby sprostać wyzwaniom, które czekają nas w nowym roku! Kalendarz Zdrowia ZPS zorganizowaliśmy tak, aby każdy mógł skorzystać z darmowych badań i konsultacji – mówi prezes Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie Piotr Augustyński.

ac / źródło ZPS

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821