Wpadł w furię i siekierą zniszczył bmw. Myślał, że demoluje auto kochanka swojej kobiety
access_time 2022-01-04 11:33:00
25-latek z powiatu brzeskiego postanowił zemścić się na rzekomym kochanku swojej dziewczyny, niszcząc mu samochód. Wprawdzie dopiął swego, ale jak się okazało, auto nie należało do jego rywala. Krewkiemu zazdrośnikowi grozi 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w jednej z podtarnowskich wiosek. Zanim rozegrały się kuriozalne sceny, 25-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego zadzwonił do swojej dziewczyny, informując ją, że zaraz do niej przyjedzie. - Niezapowiedziana wizyta była kobiecie mocno nie na rękę, więc poprosiła ukochanego o przyjazd w innym terminie. Ten, jak się okazało, był już prawie na miejscu i chwilę później pojawił się pod domem swojej sympatii, gdzie zamiast jej samochodu, zastał nieznane mu bmw. Będąc święcie przekonany, że ma do czynienia ze zdradą ukochanej, niewiele myśląc złapał za siekierę i rzucił się na samochód rzekomego rywala, niszcząc karoserię, wybijając boczne szyby i reflektory. Jako że złe emocje nie opuściły go nadal, siekierą potraktował również drzwi domu swojej kobiety - relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

W międzyczasie z domu wybiegła dziewczyna furiata, krzycząc że do żadnej zdrady nie doszło, a bmw należy do mechanika samochodowego, który na czas naprawy jej zepsutego samochodu, użyczył jej auta zastępczego.

Właściciel bmw złożył zawiadomienie o zniszczeniu mienia. Wstępnie oszacował straty na 15 tysięcy złotych. 25-latkowi grozi od 3 miesięcy do lat 5 pozbawienia wolności.

ac / fot. KMP w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821