Kawalerowie lepsi od żonatych w noworocznym meczu Tarnovii. Trening zakłóciła bijatyka kiboli
access_time 2022-01-01 23:59:00
W samo południe Nowego Roku piłkarze najstarszego tarnowskiego klub - MKS Tarnovii Tarnów stawili się na murawie stadionu przy ul. Bandrowskiego, aby rozegrać tradycyjny mecz pomiędzy ekipami kawalerów (obecni zawodnicy klubu) i żonatych (piłkarze, którzy zakończyli już swoją sportową karierę).

Podobnie jak w poprzednim roku zwyciężyli kawalerowie. Pierwsza bramka padła w 21 minucie spotkania, a jej autorem był Daniel Przydział. Kolejne bramki dla zwycięskiej drużyny zdobyli: Francis Bigas, Mateusz Baruch, Łukasz Noga i Krzysztof Kucharczyk. Pomimo dobrej gry żonatym nie udało się umieścić piłki w bramce kawalerów i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0.

W drugiej połowie mecz zakłócili pseudokibice, którzy wdarli się na murawę stadionu. Po opanowaniu sytuacji piłkarze kontynuowali grę.

Bramka zdobyta przez Daniela Przydziała nie była pierwszą w tym roku. Autorem pierwszej był zawodnik Cracovii Jakub Myszor, który popisał się celnym trafieniem o godz. 12.13 w treningu noworocznym Cracovii.

Kawalerowie– Żonaci 5:0 (3:0)