Kolejna wygrana tarnowskich koszykarek
access_time 2021-12-19 11:35:00
W trzynastej kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi koszykówki kobiet, drużyna MKS Pałac Młodzieży Tarnów zmierzyła się przed własną publicznością z bezpośrednim sąsiadem z ligowej tabeli, zespołem Wisła CANPACK II Kraków. W pierwszej rundzie tarnowianki pokonały zespół Wisły 70:52.

W sobotnim spotkaniu gospodynie zaprezentowały świetną dyspozycję. Przeważały już od pierwszych minut spotkania. Młode krakowianki ambitnie walczyły, jednak tarnowianki kontrolowały wynik i nie pozwoliły sobie na żadne słabości. Skuteczne zarówno w ataku jak i w obronie koszykarki Pałacu wygrały wszystkie kwarty, a całe spotkanie zakończyło się rezultatem 85:52.

MKS Pałac Młodzieży Tarnów – Wisła CANPACK II Kraków 85:52 (21:16, 28:18, 13:8, 23:11)