Tarnowscy policjanci odzyskali skradzione w Wielkiej Brytanii luksusowe SUV-y
access_time 2021-11-18 12:15:00
Dwa SUV-y klasy premium, skradzione na terenie Wielkiej Brytanii, odnaleźli na jednej z posesji w powiecie tarnowskim "kryminalni" z tarnowskiej komendy.

Jak podkreśla rzecznik prasowy tarnowskiej policji, asp. sztab. Paweł Klimek, odzyskanie aut było możliwe dzięki szybkiej wymianie informacji z policją polską i brytyjską. Oba samochody zostały odnalezione przez mundurowych na jednej z posesji w powiecie tarnowskim. - To dwa ekskluzywne samochody typu SUV marki Land Rover, w modelach Discovery i Range Rover, które w Polsce są warte ponad 540 tysięcy złotych - mówi rzecznik.

Z informacji przekazanej do Komendy Miejskiej Policji przez oficera łącznikowego z Wielkiej Brytanii, wynika, że auta pochodzą z kradzieży, która miała miejsce w Anglii na przełomie sierpnia i września tego roku. Auta tymczasowo trafiły na strzeżony policyjny parking. Tarnowscy policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności sprawy, przede wszystkim próbują ustalić osoby odpowiedzialne za kradzież i paserstwo. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratury.

ac / fot. KMP w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821