Krzysztof Lechowicz odchodzi ze stanowiska. Nagła rezygnacja prezesa Unii Tarnów
access_time 2021-10-01 18:00:00
Po niecałych dwóch miesiącach od powołania, ze stanowiska prezesa Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej Unia Tarnów, zrezygnował Krzysztof Lechowicz. Swoją decyzję tłumaczy powodami osobistymi.

Krzysztof Lechowicz nie jest już prezesem Unii Tarnów. W piątek na stronie internetowej klubu pojawiło się oświadczenie, w którym poinformował o rezygnacji ze stanowiska.

- Oświadczam, że w dniu 27 września br złożyłem rezygnację z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Unii Tarnów ŻSSA z powodów osobistych. Bardzo dziękuję tym, którzy współpracowali ze mną przez ten okres w odbudowie Klubu. Dziękuję również kibicom za ciepłe i sympatyczne przyjęcie. Życzę wszystkim, którym leży na sercu dobro Klubu Unii Tarnów ZSSA powodzenia w dalszych działaniach na rzecz jego odbudowy i rozwoju w przyszłości - napisał były już szef żużlowej spółki.

W czwartek Rada Nadzorcza klubu przyjęła rezygnację Krzysztofa Lechowicza, a na stanowisko pełniącego obowiązki prezesa powołała Grzegorza Habla. Dotychczas był on dyrektorem ds. marketingu i promocji.

Przypomnijmy, że w sezonie 2021 "Jaskółki" spadły z eWinner 1. Ligi.

ac / fot. Unia Tarnów ŻSSA

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821