Rustavi - światowej sławy gruziński zespół pieśni i tańca wystąpi w Tarnowie
access_time 2021-09-13 05:11:00
Fantastyczna energia, barwna choreografia i niepowtarzalne polifoniczne pieśni - legendarny gruziński zespół Rustavi przyjedzie do Tarnowa. Artyści wystąpią na scenie Centrum Sztuki Mościce, 10 listopada o godz. 19.30. Niebawem ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będzie podwójny bilet na to zapierające dech w piersiach widowisko.

Zespół „Rustavi” już od 50 lat prezentuje publiczności na całym świecie gruzińskie pieśni i tańce narodowe. Na koncie ma ponad 8 000 widowisk w 80 krajach, a w listopadzie po raz pierwszy z tak dużą trasą koncertową dotrze także do Polski. Z programem gwarantującym potężne emocje i doznania artystyczne na najwyższym poziomie, odwiedzi aż 14 miast - Kraków, Wrocław, Zabrze, Częstochowę, Katowice, Bełchatów, Rzeszów, Lublin, Opole, Lubin, Bielsko-Białą, Łódź, Zieloną Górę oraz Tarnów.

Formacja Rustavi charakteryzuje się bogatym repertuarem. Tańcom towarzyszą pieśni ludowe w wykonaniu chóru na żywo oraz instrumenty z różnych regionów, tworzące harmonijny spektakl, prezentujący obraz niepowtarzalnej kultury Gruzji. Energia gorących mężczyzn z gór Kaukazu, ich symboliczne pojedynki na szablach, akrobacje oraz łagodność pięknych, płynących po scenie kobiet, to tylko niektóre elementy programu. W każdym tańcu, w każdej pieśni rozbrzmiewa historia całego narodu, regionu i poszczególnych miast.

W Tarnowie muzyczno-taneczny show będzie można obejrzeć już 10 listopada o godz. 19.30 w Centrum Sztuki Mościce. Bilety w cenie od 125 zł dostępne są na platformach internetowych:

https://www.eventim.pl/artist/rustavi
https://www.ebilet.pl/klasyka/balet-taniec/rustavi/
https://biletyna.pl/koncert/Panstwowy-Akademicki-Ansambl-Gruzji-Rustavi 

Śledźcie nasz portal - wkrótce ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będzie podwójny bilet na występ Rustavi.

fot. materiały prasowe

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821