Magiczny wieczór z Grażyną Łobaszewską
access_time 2021-09-09 14:00:00
Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, przyjdź 12 września do Amfiteatru Letniego a znajdziesz się we właściwym miejscu.

Poznasz „Ludzi z duszą”. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, „Czas nauczy Cię pogody”, jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w pandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i „Brzydcy” potrafią pięknie kochać.
Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.
Artyści przygotowali również nie lada niespodziankę. Podczas koncertu będzie można wysłuchać kilku piosenek wielkiego Mistrza – Czesława Niemena.
Grażynie Łobaszewskiej towarzyszyć będzie supergrupa Ajagore w składzie: Sławomir Kornas - bas, śpiew, Maciej Kortas - gitary, Michał Szczeblewski – perkusja.
Zapowiada się magiczny wieczór!
Amfiteatr Letni, 12.09.2021 r. godz. 19.00  I  bilety: 20 zł
Bilety dostępne on-line oraz na godzinę przed koncertem w kasie Amfiteatru.

Zadanie współfinansowane z budżetu Miasta Tarnowa

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821