Pijany mężczyzna obnażał się w miejskim parku. Trafi przed sąd
access_time 2021-08-23 15:00:00
Na nieobyczajne sceny natknęli się przechodnie spacerujący w piątek po Parku Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej. W rejonie placu zabaw pojawił się mężczyzna, który obnażał się przed napotykanymi osobami.

Do incydentu doszło w piątek po godzinie 18 w Parku Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej. Dąbrowscy policjanci zostali zaalarmowani przez spacerowiczów o mężczyźnie, który obnażał się przed napotykanymi ludźmi, również w rejonie placu zabaw, gdzie przebywały dzieci. - Chwilę po tym zgłoszeniu w okolicy był już policyjny patrol. Mundurowi ustalili tożsamość negliżującego się mężczyzny, którym okazał się być 28-letni mieszkaniec powiatu dąbrowskiego. Amator mocnych wrażeń był nietrzeźwy, został przekazany pod opiekę członkowi rodziny - przekazała asp. sztab. Ewelina Fiszbain, rzecznik prasowy dąbrowskiej policji.

Funkcjonariusze skierowali do sądu wniosek o ukaranie 28-latka. Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku mężczyźnie grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych lub kara nagany.

ac / fot. Pixabay

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821