Co zrobić, żeby słuchawki nie plątały się na biurku?
access_time 2021-07-28 11:00:00
Upragniony relaks, a może video konferencja z pracy. Zasiadasz wygodnie do swojego biurka, sięgasz po słuchawki i zastanawiasz się, co się stało i jak do tego doszło. Nie wykonywałeś niekończących się obrotów na krześle a widzisz poskręcaną, zagmatwaną stertę kabla od słuchawek. Chciałeś odpocząć i posłuchać muzyki , albo konferencja zaczyna się za 3 minuty, a trzeba jeszcze odplątać kabel. Okazuje się, że nie jest to łatwe zadanie. Do tego trzeba być jeszcze ostrożnym, żeby za mocno nie szarpnąć i nie pociągając, bo uszkodzimy nasze słuchawki na dobre. Czy jest jakiś sposób na to, aby kabel od słuchawek już więcej nie plątał się po naszym biurku? Zaczynamy! 

Plątanie kabla

Dlaczego kable się plączą? Skręcanie i plątanie związane jest z ich codziennym użytkowaniem. Zmieniamy ułożenie i pozycję naszych słuchawek kilkanaście razy dziennie, zwłaszcza jeśli stanowią jedno z naszych narzędzi do pracy.  Obracanie słuchawek w dowolnym zakresie 360 stopni powoduje ich plątanie. Trudno wymagać też , abyśmy ciągle trzymali głowę prosto. Splątanie kabli narasta wraz z powtarzającym się obracaniem, ponieważ zmieniamy naturalny kształt kabla i zwiększamy naprężenie. Przewody słuchawkowe są delikatne, zapadają się w sobie, i splątany kabel gotowy ! 

Stojak na słuchawki

Najlepszą, najbardziej efektywną metodą na rozwiązanie problemu wiecznie zaplątanych kabli słuchawkowych jest stojak na słuchawki. To genialne rozwiązanie spowoduję, że raz na zawsze zapomnisz o uporczywym rozplątywaniu przewodów za każdym razem, kiedy będziesz potrzebował użyć swoich słuchawek. 

Rodzaj stojaka

Wybór oferowanych stojaków słuchawkowych oferowanych na rynku jest ogromny. Do wyboru są różne kształty, wielkości, kolory. Jeśli kochasz nowoczesność, odnajdziesz piękny czarny stojak na słuchawki z podświetleniem LED. Oprócz swojej niezastąpionej funkcjonalności, stojak na słuchawki będzie również piękną ozdobą na twoim biurku. Czy można chcieć czegoś więcej? 

Dodatkowe funkcje

Oprócz bezcennej funkcji utrzymania kabli słuchawkowych w idealnym ładzie i porządku, stojaki słuchawkowe mogą mieć również inne, dodatkowe funkcję. Dla przykładu, mogą posiadać wmontowane wejścia USB, do których z łatwością można podłączyć inne, dodatkowe rzeczy. Tą funkcję szczególnie cenią sobie gracze. Po co schylać się do komputera lub wchodzić pod biurko aby dostać się do wejścia USB, kiedy stojak znajduje się w zasięgu ręki.

Stojaki bardzo często wyposażone są również w antypoślizgowe nogi i odpowiednie wyważenie zapewniając bezpieczeństwo dla słuchawek. Brak splątanych kabli to niebagatelny plus, ale warto jeszcze pomyśleć o bezpieczeństwie naszych ukochanych słuchawek. Ich częste upadki nie służą niczemu dobremu. 

Cena

Stojaki na słuchawki oferowane są w różnorodnych ofertach cenowych. Generalnie można śmiało założyć, że stojaki dostępne są na każdą kieszeń. Jest to niesamowite funkcjonalny gadżet, który zaoszczędzi nam wiele czasu i nerwów w rozplątywaniu kabli. Co najważniejsze, częste plątanie po prostu niszczy nasz sprzęt. Warto zatem pomyśleć o zakupie idealnego stojaka.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821