W Łowczówku odtworzono ośrodek rekreacyjny "Relaks". Oficjalne otwarcie podczas Święta Owoców i Produktów Pszczelich
access_time 2021-07-16 16:44:00
Gmina Pleśna zaprasza na osiemnastą edycję Święta Owoców i Produktów Pszczelich. Impreza odbędzie się na terenie odnowionego ośrodka sportowo - rekreacyjnego "Relaks" w Łowczówku.

Mieszkańcy Pleśnej zyskali nowy obiekt rekreacyjny. Już w najbliższą niedzielę, 18 lipca, przy okazji Święta Owoców i Produktów Pszczelich, otarty zostanie ośrodek "Relaks". Półtora roku temu gmina otrzymała na jego remont z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego ponad 2,6 mln zł. W sumie cała inwestycja kosztowała ponad 4,3 mln zł. W ramach inwestycji przebudowany został budynek wraz z szatniami, powstała też m.in ścieżka do jazdy na rolkach, ścieżki spacerowe, plac zabaw, drewniane tarasy i boiska do piłki siatkowej i tenisa. Łączna powierzchnia terenu wynosi prawie 20 tys. m. kw.

Program XVIII Święta Owoców i Produktów Pszczelich

godz. 16
oficjalne otwarcie odnowionego Ośrodka Sportowo - Rekreacyjnego "Relaks", rozpoczęcie Święta Owoców i powołanie jury konkursu "Pleśnieński Smak"

godz. 16.45
koncert grupy African Music School
występ Gminnego Chóru Cantando
koncert Orkiestry Dętej Szczepanowice
rozstrzygnięcie Konkursu Kulinarnego "Pleśnieński Smak"

godz. 19.30
koncert Kapeli Ciupaga z Łącka - laureatów "Mam Talent Polska"

Imprezy towarzyszące:
Pleśnieński Bachus 2021 - promocja win i oferty enoturystycznej regionu
stoiska kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich

Pozostałe atrakcje: kiermasz zdrowej, regionalnej żywności, stoisko promocyjne African Music School, stoiska przemysłowe i informacyjne, siłownia na wolnym powietrzu, boiska i plac zabaw na terenie "Relaksu", kącik dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie, kawa, słodycze, lody, wata cukrowa, punkt gastronomiczny - Pizzeria Metrum.

ac / fot. Piotr Wróbel (Drone Eye)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A