„Niedzielne dni” z Wojtkiem Klichem na dachu tarnowskiego teatru
access_time 2021-07-14 10:08:00
W niedzielę 25 lipca o godzinie 10, na dachu Teatru im. Ludwika Solskiego będzie można usłyszeć autorskie kompozycje Wojtka Klicha. Mamy dla was podwójne zaproszenie na koncert.

-  "Niedzielne dni"- to tytuł mojej piosenki, to pragnienie spotkania z drugim człowiekiem i wspólnego muzykowania. Na dachu teatru z zapachem kawy i kwiecia lata, w środku poranka o godz. 10 zagram z gośćmi trochę swoich autorskich kompozycji - zapowiada Wojtek Klich.

Bilety w cenie 45 zł dostępne online

Wojtek Klich to gitarzysta, niegdyś przez wiele lat związany z zespołem Ziyo. Lider i promotor "Bardzo Orkiestra", z którą nagrał album „Przed Drugą” (1999). Autor przeboju „Czy ten Pan i Pani” Ani Wyszkoni. Artysta ma na koncie wiele płyt, nagrań, koncertów m.in. z Ziyo, Markiem Piekarczykiem, Małgorzatą Ostrowską, Sebastianem Riedlem i Natalią Przybysz. Jest także producentem wielu imprez: Zaduszek Dżemowych, Wydmuszek Rockowych, Wianuszków i Rockowych Opłateczków, w których za każdym razem bierze udział wielu znanych muzyków.

KONKURS

Mamy dla was jedno dwuosobowe zaproszenie na koncert. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym fanpage'u. Macie czas do dziś, do północy.

ac / fot. materiały prasowe

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A