Do parku Strzeleckiego wracają zajęcia z jogi. Najbliższa okazja do poćwiczenia już w niedzielę
access_time 2021-07-14 09:55:00
Na okres wakacji do parku Strzeleckiego wraca joga. Bezpłatne zajęcia na trawie poprowadzą instruktorzy z Tarnowskiego Centrum Jogi - Tadeusz Nowak, Tomasz Doroż i Małgorzata Lipska.

Joga w parku to propozycja dla chętnych w każdym wieku, zarówno dla amatorów, jak i dla tych już praktykujących jogę. Wystarczy ubrać wygodny strój do ćwiczeń i zabrać ze sobą matę oraz opcjonalnie – własny pasek do jogi. Zajęcia trwają 60 minut i obowiązuje na nich dystans - maty powinny być ułożone w odległości 2 m od siebie.

Jogę będzie można poćwiczyć w każdą niedzielę o godz. 18 (z wyjątkiem 15 sierpnia) i w każdą środę o godz. 19. Najbliższa okazja w niedzielę, 18 lipca.

Organizatorzy przypominają, że w zajęciach mogą uczestniczyć tylko osoby, które w okresie ostatnich 14 dni nie przebywały w rejonach transmisji koronawirusa, w okresie ostatnich 14 dni nie miały styczności z osobą, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem, nie przebywają na przymusowej kwarantannie i nie mają typowych dla choroby COVID-19 objawów, tj. gorączki powyżej 38°C, kaszlu, uczucia duszności.

ac / fot. P. Sroka

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A