Kraksa trzech samochodów w centrum miasta. Kierowcy utknęli w ogromnych korkach
access_time 2021-06-16 10:34:00
Wtorkowa kolizja trzech samochodów w centrum Tarnowa, spowodowała ogromne utrudnienia w ruchu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi, a kraksa okazała się efektem nieuwagi.

Do zdarzenia doszło podczas popołudniowego szczytu komunikacyjnego na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej i Kochanowskiego w Tarnowie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. - Z ulicy Kochanowskiego wyjeżdżał 45-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego samochodem KIA z zamiarem skrętu w lewo. Przejechał jeden pas ruchu, a ponieważ nie upewnił się, że drugi pas jest wolny, doprowadził do czołowo-bocznego zderzenia z nadjeżdżającym samochodem bmw. Kierowca bmw został wypchnięty ze swojego pasa ruchu uderzył w samochód osobowy fiat, którego kierowca zamierzał skręcić w ulicę Kochanowskiego - relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

W wyniku stłuczki ulica Krakowska w kierunku Mościc była całkowicie zablokowana przez kilkadziesiąt minut. Policja zorganizowała objazd do Mościc przez ulicę Kochanowskiego. Ruch w kierunku centrum miasta odbywał się bez utrudnień. Do szpitala z lekkimi obrażeniami ciała trafiła tylko jedna osoba, która po konsultacji lekarskiej wróciła do domu.

Fot. KMP w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A