Plan na wakacje: Mazury i czarter jachtów!
access_time 2021-05-12 09:08:00
Marzysz o prawdziwie żeglarskich wakacjach? Nie ma lepszego miejsca na spędzenie urlopu na pokładzie niż Mazury!

Kraina Tysiąca Jezior to nieskończona ilość szlaków i możliwości odkrywania atrakcji oraz malowniczych zakątków tego regionu. Czarter jachtów na Mazurach to także doskonała okazja na wyrwanie się z miasta i aktywny odpoczynek na łonie natury. 

Cała rodzina na pokład

Szukasz inspiracji na rodzinne wakacje w kraju? Porzuć plany o plażowaniu w zatłoczonych miejscach i tłumach turystów w hotelach. W tym roku zaplanuj niezapomniany, rodzinny urlop na pokładzie przestronnego jachtu! To będzie wspaniała okazja do zbierania niezapomnianych chwil, poznawania nowych miejsc, nauki nowych umiejętności i wspólnej zabawy.

A może szukasz sposobu na urozmaicenie jednego z wolnych dni podczas urlopu. Co powiesz na aktywny dzień, pełen sportów wodnych i zabawy na jeziorze? Wejdź na pokład zwinnej motorówki i ciesz się dobrą zabawa w towarzystwie najbliższych. Czarter jachtów motorowych na Mazury last minute jest również możliwy!

Skorzystaj z Click&Boat

Szukasz jachtów na Mazurach w atrakcyjnych cenach od sprawdzonych armatorów i prywatnych właścicieli łodzi. Sprawdź żaglówki, motorówki, czy houseboaty dostępne na Click&Boat (www.clickandboat.com/pl). Znajdziesz tam również jachty, które na Mazurach możesz wypożyczyć bez patentu. Bez względu na to czy skorzystasz ze strony internetowej, czy mobilnej aplikacji, przekonasz się, jak cały proces jest prosty i intuicyjny.

Aby rozpocząć, wystarczy wybrać miejsce docelowe (Giżycko, Węgorzewo, Mikołajki, Piękna Góra …) oraz daty rejsu. Następnie zobaczysz całą flotę dostępnych łodzi. Dodatkowo możesz również skorzystać z dostępnych filtrów, takich jak cena, producent, czy pojemność jachtu, które pomogą Ci znaleźć idealną łódź na wymarzone wakacje na Mazurach. Po wybraniu łodzi istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z właścicielem, w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i gotowe!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A