Dziś Światowy Dzień Książki - świętuj i wygrywaj! Do zdobycia najnowsza powieść Piotra Liany
access_time 2021-04-23 10:12:00
Umberto Eco mawiał, że „kto czyta książki, żyje podwójnie”, Szymborska nazywała czytanie „najpiękniejszą zabawą, jaką ludzkość wymyśliła”, a Borges wyobrażał sobie Raj pod postacią biblioteki. Dziś świętujemy Światowy Dzień Książki. Warto z tej okazji zanurzyć się w dobrej literaturze. Warto też uzupełnić domowy księgozbiór o nowe, ciekawe tytuły - w prosty i przyjemny sposób możecie to zrobić w ramach naszego konkursu, w którym do wygrania jest najnowsza powieść gorliczanina z urodzenia i tarnowianina z wyboru - Piotra Liany.

Po udanym "Echu serca", Piotr Liana wrócił ze swoim policyjnym duetem z tarnowskiego wydziału kryminalnego - komisarz Iwoną Sudą i starszym aspirantem Błażejem Widełką - w powieści "Test tolerancji".

- Tym razem to thriller psychologiczny z bogatą warstwą społeczną i odrobiną melodramatu. To powieść o samotności w jej różnych odcieniach - samotności w społeczeństwie, w związku, w pracy - mówi Piotr Liana.

W zimną, grudniową noc tarnowska policja odnajduje w lesie zwłoki pozbawione głowy. Kim był zamordowany mężczyzna? Kto przeprowadził egzekucję? Dlaczego komisarz Suda nie pamięta, co robiła tamtej nocy? I dlaczego w Tarnowie nagle zaczynają umierać bezdomni? Jeśli lubicie solidne kryminały z dobrze nakreśloną intrygą, a na dodatek okraszone sporą dawką czarnego humoru, koniecznie sięgnijcie po „Test tolerancji".

Mamy dla was 4 egzemplarze powieści. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym fanpage'u i pochwalcie się co ciekawego czytacie. Macie czas do poniedziałku 26 kwietnia, do godz. 12.

Komentarze...