Porażka szczypiornistów Grupy Azoty SPR II na zakończenie sezonu
access_time 2021-04-17 21:41:00
Zawodnicy Grupy Azoty SPR II Tarnów rozegrali ostatnie w tym sezonie spotkanie grupy mistrzowskiej w ramach rozgrywek o mistrzostwo II ligi piłki ręcznej mężczyzn. W sobotę we własnej hali podejmowali drużynę ASPR Zawadzkie. W pierwszej rundzie tarnowianie ulegli zespołowi z Górnego Śląska 34:28.

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gości. Przez cały czas zawodnicy ASPR-u utrzymywali przewagę, kontrolowali przebieg gry i ostatecznie ta część spotkania zakończyła się wynikiem 16:19.

W drugiej części meczu szczypiorniści Grupy Azoty SPR II systematycznie odrabiali straty i w ostatnich minutach tracili do gości już tylko jedna bramkę. W ostatniej minucie gospodarze mieli szansę doprowadzić do remisu jednak stracili piłkę i ostatecznie drużyna ASPR Zawadzkie pokonała ekipę Grupy Azoty SPR II Tarnów 31:32.

Grupy Azoty SPR II Tarnów - ASPR Zawadzkie 31:32 (16:19)

Grupa Azoty: Wątroba Konrad 7, Mróz Igor 6, Klamrzyński Oskar 5, Kwarciński Patryk 4, Kociuba Jakub 3, Wajda Szymon 2, Hoim Mateusz 2, Bednarz Kacper 1, Małek Korneliusz 1, Pogonowski Jakub, Kasprzyk Klaudiusz, Drajewicz Olaf, Hołda Jakub, Tuman Kacper, Zając Kacper, Łabno Michał

Zawadzkie: Damas Mateusz 8, Czaja Mateusz 6, Zagórowicz Paweł 5, Damas Piotr 3, Przybysz Adrian 3, Wacławczyk Wojciech 2, Krygowski Michał 2, Kaczka Adam 2, Smyk Łukasz 1, Mańko Przemysław, Koprek Daniel, Wacławczyk Adam, Kalinowski Adam.