Rozpoczął się sezon motocyklowy. Niestety od wypadku
access_time 2021-04-12 20:00:00
Sezon motocyklowy dopiero się rozpoczął a już odnotowano pierwszy poważny wypadek w regionie. Policjanci apelują o ostrożność na drogach.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Kowalowa (gmina Ryglice) w niedzielę po godzinie 14. Kierujący motocyklem Moto Guzzi 55-letni mieszkaniec Podkarpacia, jadąc wraz z pasażerką, na łuku drogi stracił panowanie nad maszyną i wjechał do rowu. Oboje trafili do szpitala. U mężczyzny stwierdzono złamanie ręki i nogi, a u podróżującej z nim kobiety złamanie kręgosłupa i żeber. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja w ramach prowadzonego postępowania.

 - Wiosna dopiero się zaczęła. Przez najbliższych kilka miesięcy motocykliści będą obecni na drogach. Pamiętajmy, aby z wolnego czasu i ładnej pogody korzystać w sposób niezagrażający innym uczestnikom ruchu. Poza przepisami ruchu drogowego, ważny jest również zdrowy rozsądek. Zawsze miejmy na uwadze bezpieczeństwo własne swoich bliskich, a także innych osób - przypomina asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

ac, fot. KMP w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A