Wysoka wygrana tarnowskich koszykarek na zakończenie rundy
access_time 2021-03-14 10:33:00
Występujące w rozgrywkach II ligi kobiet grupa południe, koszykarki MKS Pałac Młodzieży Tarnów rozegrały ostatnie spotkanie w tym sezonie. Przeciwniczkami tarnowianek był zespół ISWJ Wisła Kraków. W pierwszej rundzie koszykarki Pałacu pokonały wiślaczki 73:81.

Zawodniczki Pałacu Młodzieży dominowały od pierwszych minut spotkania. Pewnie wygrały dwie pierwsze kwarty meczu (25:9 i 28:9) i na przerwę schodziły prowadząc 53:18. Podobnie wyglądały kolejne partie spotkania. Gospodynie bardzo dobrze spisywały się zarówno w obronie, jak i w ataku. Wygrały kolejne kwarty 20:12 i 31:20 i całe spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem tarnowianek 104:50.

Ostatecznie koszykarki MKS Pałac Młodzieży Tarnów z dorobkiem 20 punktów zajęły piąte miejsce w grupie A II ligi koszykówki kobiet.

MKS Pałac Młodzieży Tarnów – ISWJ Wisła Kraków 104:50 (25:9, 28:9, 20:12, 31:20).