II liga małopolskiej siatkówki mężczyzn. Punkty zostają w Tarnowie
access_time 2021-03-07 09:24:00
W kolejnym spotkaniu grupy wschodniej rozgrywek o mistrzostwo II ligi małopolskiej siatkówki mężczyzn, zespół MUKS Sokół Gumniska Tarnów podejmował w hali Miejskiego Domu Sportu przy ul. Traugutta, drużynę LKS Bobowa.

W pierwszym secie gospodarze bardzo dobrze radzili sobie z przyjęciem, wyprowadzali skuteczne ataki i pewnie zwyciężyli 25:13. W drugiej części spotkania nastąpiło delikatne rozprężenie w tarnowskim zespole, co szybko wykorzystali goście, pokonując siatkarzy Sokoła 22:25. W kolejnych dwóch setach dominowali tarnowianie, pewnie zwyciężając 25:15 i 25:16 ustanowili wynik meczu na 3:1.

Siatkarze Sokoła z dorobkiem 12 punktów zajmują aktualnie 2 miejsce w ligowej tabeli, ale mają rozegrany jeden mecz mniej niż lider Volleyteam LO Gromnik.

MUKS Sokół Gumniska Tarnów – LKS Bobowa 3:1 (25:13, 22:25, 25:15, 25:16).