Tarnowskie siatkarki z kompletem punktów w Krośnie
access_time 2021-02-01 10:21:00
W trzeciej kolejce rundy rewanżowej o mistrzostwo I ligi siatkówki kobiet, zawodniczki Grupy Azoty Roleski PWSZ Tarnów, zmierzyły się w Krośnie z tamtejszymi Karpatami. W pierwszej rundzie tarnowianki pokonały zawodniczki z Krosna 3:0.

Tarnowskie siatkarki rozegrały dobre spotkanie. W pierwszych dwóch setach gospodynie nie były w stanie zagrozić tarnowiankom. Inaczej było w trzeciej części  meczu. Siatkarki z Krosna poprawiły swoją grę i przez większą część wynik oscylował w okolicy remisu. Pod koniec seta gospodynie odskoczyły na kilka punktów i prowadziły już 22:19. Podopieczne trenera Wojciecha Serafina zdołały doprowadzić do remisu i ostatecznie wygrały tego seta 25:27 i pokonały siatkarki Karpat 3:0 zdobywając komplet punktów.

Karpaty Krosno – Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów 0:3 (22:25, 21:25,25:27).