Sieć MOYA otworzyła nową stację paliw w Tarnowie
access_time 2020-12-23 16:22:00
Anwim S.A., właściciel sieci MOYA, otworzył nową stację paliw w Tarnowie. Obiekt znajduje się przy ul. Lwowskiej 63A. Kierowcy mogą zatankować tu każdy rodzaj paliwa, zrobić zakupy w dobrze zaopatrzonym sklepie, który czynny jest całą dobę, także w niedziele niehandlowe oraz skorzystać z oferty Caffe MOYA.

Założona w 2009 roku sieć stacji paliw MOYA liczy obecnie 300 obiektów. Znajdują się one na terenie całej Polski – przy drogach krajowych i lokalnych, w dużych miastach i mniejszych ośrodkach. Jako jedyna sieć MOYA ma w swoim portfolio trzy typy stacji paliw – tradycyjne, z wielobranżowymi sklepami i konceptami gastronomicznymi Caffe MOYA; automatyczne, które przeznaczone są wyłącznie dla flot, a rozliczenia reguluje się tam bezgotówkowo oraz samoobsługowe, które umożliwiają szybkie i bezpieczne tankowanie zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Obecne tempo rozwoju sieci plasuje markę MOYA na czele polskiego rynku paliw jeżeli chodzi o ekspansję.

Otwarta 23 grudnia stacja MOYA w Tarnowie jest kolejnym punktem należącym do właściciela sieci, spółki Anwim. Kierowcy mogą tam zatankować każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, standardowy olej napędowy oraz jego uszlachetnioną wersję – ON MOYA Power, a także LPG. Użytkownicy pojazdów mogą ponadto skorzystać z myjni, kompresora czy odkurzacza. Wszyscy klienci, także niezmotoryzowani, mogą zrobić zakupy na drogę i nie tylko w świetnie zaopatrzonym sklepie, który czynny jest całą dobę, także w niedziele niehandlowe. W Caffe MOYA można z kolei napić się aromatycznej kawy, zjeść chrupiącego hot-doga i wiele innych przekąsek oraz dań obiadowych. Na pierwszych klientów czekają niespodzianki.

- Zaledwie trzy lata temu komunikowaliśmy otwarcie sto pięćdziesiątej stacji. Dziś, otwierając stację w Tarnowie, świętujemy kolejny jubileusz – dwukrotnie powiększyliśmy sieć i obecnie mamy 300 stacji paliw działających pod marką MOYA. Jest to ogromny powód do dumy, ponieważ rynek paliw w Polsce jest wysoko rozwinięty. My jednak znajdujemy niszę wśród tak silnej konkurencji i nie dość, że rozwijamy się najszybciej, to tempo w najbliższych latach jeszcze zwiększymy – zapewnia Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim S.A.

Artykuł sponsorowany

Fot. Mateusz Niemczura

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A