We wraku znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn. Jeden z nich był mieszkańcem Powiśla [AKTUALIZACJA]
access_time 2020-09-17 09:52:00
Ciała dwóch mężczyzn znaleziono w środę we wraku samochodu zaparkowanym przy ul. Szkotnik w Tarnowie. Śledczy ustalają ich tożsamość.

W środę przed południem do straży miejskiej zadzwoniła anonimowa osoba, informując, że w porzuconym samochodzie przy ul. Szkotnik obok McDonalda, znajdują się bezdomni. Na miejsce od razu przyjechał patrol, który odkrył we wraku ciała. - Są to mężczyźni w wieku około 40 lat. Na razie jest zbyt wcześnie, by określić ich tożsamość - podkreśla asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

W czwartek rano odbyły się sekcje zwłok, które wykluczyły udział osób trzecich. Jak nam powiedział prokurator rejonowy Marcin Stępień, są już pewne ustalenia dotyczące tożsamości jednego z mężczyzn, którego ostatni adres zameldowania był w Dąbrowie Tarnowskiej. Identyfikacji zwłok musi jeszcze dokonać rodzina. Obaj mężczyźni prowadzili koczowniczy tryb życia. Jak podkreśla prokurator Stępień, wskazywał na to stan ogólny denatów. - Byli mocno zaniedbani, brudni, zarośnięci i zawszeni. Przypuszcza się, że mogło dojść do zatrucia alkoholowego. W samochodzie i wokół niego było wiele butelek szklanych i plastikowych po alkoholu - mówi Marcin Stępień.

Z ostatecznymi wnioskami prokuratura czeka na wyniki badań toksykologicznych, które będą znane za kilka tygodni.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A