Domorosły szeryf drogowy chciał ukarać kierowcę za zbyt wolną jazdę - doprowadził do kolizji
access_time 2020-09-14 12:44:00
60-letni kierowca zdenerwował się zbyt wolną jazdą innego uczestnika ruchu. Zajechał mu więc drogę, czym doprowadził do stłuczki.

Do nietypowej kolizji doszło w piątek na ulicy Lwowskiej w Tarnowie. Z policyjnych ustaleń wynika, że 60-letni kierowca toyoty wyprzedził seata, za kierownicą którego siedział 19-latek, a następnie zajechał mu drogę, doprowadzając do stłuczki. - Kierowca osobowego seata, mieszkaniec powiatu myślenickiego zatrzymał się na czerwonym świetle na wysokości Orlenu. Za tym samochodem ustawił się 60-letni kierowca osobowej toyoty, mieszkaniec powiatu tarnowskiego. Gdy zmieniło się światło na zielone, 19-latek powoli ruszył w kierunku ul. Lwowskiej. Nerwowy kierowca toyoty nie wiadomo co chciał udowodnić, jednak gdy tylko zjechał ze skrzyżowania, zignorował podwójną linię ciągłą, wyprzedził kierowcę seata, a następnie zajechał mu drogę. Młody kierowca nie zdążył zatrzymać swojego samochodu i uderzył w przednie prawe drzwi toyoty - relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Utrudnienia na wąskiej ulicy Lwowskiej trwały kilkadziesiąt minut. Policjanci ukarali krewkiego 60-latka 400-złotowym mandatem karnym i punktami karnymi.

Fot. KMP w Tarnowie

Często spotykasz się z agresją na drodze?

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A