Kolejny remis piłkarek Tarnovii
access_time 2020-09-12 16:17:00
Dwa zwycięstwa i dwa remisy to dorobek tarnowskich piłkarek nożnych po czterech kolejkach spotkań w rozgrywkach I ligi kobiet. W piątej kolejce, zespół MKS Tarnovia, podejmował na własnym stadionie, aktualnego lidera ligowej tabeli, drużynę UKS SMS II Łódź.

Pierwsza połowa należała do gości. Łodzianki bardzo dobrze spisywały się zarówno w obronie jak i w ataku i po dwóch trafieniach Julii Mordel schodziły na przerwę prowadząc 2:0.

Tarnowianki nie spuściły głów i ambitnie walczyły do końca spotkania. Jego druga część należała do biało-czerwonych. Na początku drugiej połowy bramkę kontaktową strzeliła Katarzyna Białoszewska, a w samej końcówce meczu pięknym i skutecznym strzałem głową popisała się Gabriela Łucek, doprowadzając do remisu 2:2. Oba zespoły dopisały do swojego dorobku po 1 punkcie.

Kolejny mecz zawodniczki MKS Tarnovii Tarnów rozegrają 26 września z Resovią w Rzeszowie.

MKS Tarnovia Tarnów – UKS SMS II Łódź 2:2 (2:0)

Bramki:  0:1 J. Mordel (10'), 0:2 J. Mordel (29'), 1:2 K. Białoszewska (49'), 2:2 G. Łucek (87')

Tarnovia: G. Piątek - A. Drwal, G. Gębica, J. Szostak, N. Wzorek ( P. Wałaszek 35') , K. Dudziak ( K. Trytek 76'), A. Derus, G. Krawczyk, K. Gęślak (G. Łucek 86'), Skrzyniarz, Białoszewska.