Świeża prasa i... amfetamina. Dilerka w tarnowskim kiosku RUCH-u
access_time 2020-09-10 13:00:00
Prowadząca kiosk RUCH-u w Tarnowie 29-latka, najwyraźniej nie była zadowolona z dochodów ze sprzedaży prasy, skoro postanowiła poszerzyć asortyment o... amfetaminę. Sprawa wyszła na jaw po zatrzymaniu jednego z jej klientów. Teraz oboje czeka rozprawa sądowa i widmo 2-letniej odsiadki.

Tarnowscy policjanci zatrzymali w tym tygodniu 35-letniego mieszkańca Tarnowa, który posiadał przy sobie nieznaczną ilość amfetaminy. - Mężczyzna został zatrzymany przy kiosku RUCH-u, więc „policyjny nos” podpowiedział mundurowym, że sprzedawca może mieć coś z tym wspólnego. Po raz kolejny przeczucie ich nie zawiodło - relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Funkcjonariusze przeszukali kiosk, w którym pracowała 29-letnia mieszkanka Tarnowa i ujawnili ukryte kolejne 25 porcji tego narkotyku.

Zarówno "przedsiębiorcza" 29-latka, jak i jej 35 klient zostali zatrzymani i przewiezieni do Komisariatu Policji Tarnów-Centrum. Podczas przesłuchania przyznali się sprzedaży oraz posiadania narkotyków. Kobieta usłyszała zarzut udzielania i posiadania substancji zabronionych Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii, a mężczyzna jedynie ich posiadania.

Po przesłuchaniu oboje zostali zwolnieni i będą odpowiadać z tzw. wolnej stopy. Grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja / zdj. ilustracyjne

Komentarze...