Burmistrz Wojnicza z jednogłośnym absolutorium
access_time 2020-06-04 07:00:00
Podczas ostatniej sesji wojniccy radni jednogłośnie udzielili absolutorium burmistrzowi Wojnicza z tytułu wykonania budżetu Gminy Wojnicz za 2019 rok.

4 czerwca w sali konferencyjnej Domu Grodzkiego w Wojniczu odbyła się XVII sesja Rady Miejskiej, której najważniejszym punktem było udzielenie absolutorium burmistrzowi Wojnicza Tadeuszowi Bąkowi.

Radni Rady Miejskiej w Wojniczu podsumowali i dokonali oceny pracy burmistrza za rok 2019. Po wysłuchaniu sprawozdania finansowego z wykonania budżetu, jednogłośnie udzielili burmistrzowi absolutorium.

– To jest nasz wspólny wynik, realizujemy wspólnie misję pracy dla lokalnej społeczności. Zmiany które zaszły w naszej gminie na przestrzeni ostatniego roku są  efektem właśnie tej pracy i mam nadzieję, że są zauważalne i doceniane przez naszych mieszkańców – powiedział burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk.

W sesji uczestniczył również poseł Wiesław Krajewski, który pogratulował burmistrzowi absolutorium i zapewnił, że w dalszym ciągu będzie wspierał działania na rzecz gminy Wojnicz.

Fot. M. Niemczura

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A