Amfiteatr znowu otwarty. Pierwszy koncert już w piątek
access_time 2020-06-02 10:19:00
Po ponad dwóch miesiącach przymusowej przerwy z powodu pandemii koronawirusa, w poniedziałek udostępniono mieszkańcom tarnowski amfiteatr. Pierwsze muzyczne występy odbędą się już w najbliższy piątek, 5 czerwca. O godz. 19 wystąpi Bartek Szułakiewicz z zespołem Te Fajne Dziewczyny.

Amfiteatr jest czynny w godzinach 12-19. W przypadku imprez obiekt będzie zamykany tuż po ich zakończeniu. W części widowiskowej jednocześnie może przebywać 150 osób. W części kawiarnianej liczbę osób ogranicza się do miejsc siedzących przy stolikach. Po wejściu na teren amfiteatru zalecana jest dezynfekcja rąk. Zasłanianie ust i nosa nie jest wymagane, pod warunkiem zachowania dwumetrowej odległości od drugiej osoby.

Formacja Te Fajne Dziewczyny powstała w marcu 2016 r. z inicjatywy kompozytora i aranżera Bartłomieja Szułakiewicza. Grupa koncertuje w składzie: Katarzyna Kalita, Katarzyna Olszewska, Joanna Partyka i wspomniany już Bartłomiej Szułakiewicz. Zespół wykonuje popularne standardy jazzowe, piosenki z pogranicza pop i swing oraz autorskie kompozycje utrzymane w klimacie retro.

Fot. Archiwum

Czy wybierasz się do amfiteatru na pierwszy po kwarantannie koncert?

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A