Nie kupisz biletu u kierowcy autobusu. Tarnowskie MPK chroni pracowników
access_time 2020-03-12 13:33:00
Od dziś w tarnowskich autobusach nie można kupić biletów u kierowcy. To kolejne obostrzenie związane z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa i koniecznością zachowania środków bezpieczeństwa.

Oznacza to, że pasażerowie muszą nabyć bilet papierowy przed wejściem do autobusu. Bilety można kupić w kioskach, wybranych sklepach i w kasach biletowych Zarządu Dróg i Komunikacji (ul. Krakowska 42 oraz Brama Pilzneńska 3). Ponadto w bilety MPK można zaopatrzyć się w biletomatach zlokalizowanych na przystankach: Mickiewicza – Poczta, Os. Jasna II – Pętla, Krakowska – Planty, Dworzec PKP, Parking P&R ul. Do Huty.

Posiadacze Tarnowskiej Karty Miejskiej mają możliwość korzystania z elektronicznej taryfy odległościowej po dokonaniu doładowania na t-portmonetce – szczegóły korzystania z elektronicznej taryfy odległościowej dostępne pod LINKIEM. Użytkownicy TKM mogą również zakupić bilety okresowe.

Bilety można kupić poprzez aplikację moBILET, która dostępna jest na smartfony. Taką opcję umożliwia też aplikacja zbiletem.pl.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A