MORD odwołuje egzaminy na prawo jazdy
access_time 2020-03-11 18:09:00
Z powodu zagrożenia koronawirusem, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie od czwartku, 12 marca wstrzymuje egzaminowanie kierowców.

- W związku z przypadkami występowania wirusa SARS-Cov-2, wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego informuje, że biorąc pod uwagę bieżącą ocenę stanu zagrożenia dokonaną przez Dyrektorów Ośrodków Ruchu Drogowego, w trosce o zdrowie osób egzaminowanych oraz pracowników od dnia 12 marca 2020 r. (czwartek) do odwołania Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Krakowie, Nowym Sączu oraz Tarnowie wstrzymują egzaminowanie kandydatów na kierowców. - czytamy w komunikacie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. - Powyższa decyzja ma na celu zapobieganie rozprzestrzenienia się koronawirusa i wpisuje się w ogólne działania podejmowane przez Rząd i Władze województwa małopolskiego w tym zakresie.

O nowych terminach egzaminów, zainteresowane osoby zostaną poinformowane indywidualnie przez Ośrodki Ruchu Drogowego. Wniesione opłaty za egzaminy zachowują ważność.

Fot. Archiwum MORD

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A