Uwaga kierowcy! W poniedziałek rusza remont ul. Krakowskiej
access_time 2020-03-10 17:14:00
W najbliższy poniedziałek, 16 marca, rozpocznie się remont ul. Krakowskiej. Prace obejmują odcinek od ul. Warsztatowej do ul. Przemysłowej. Na czas remontu zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Jak informują pracownicy Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie, w czasie wykonywania robót drogowych zostanie utrzymana ciągłość ruchu w obu kierunkach. Podczas trwania remontu obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu. Drogowcy rozpoczną remont od dwóch pasów jezdni znajdujących się od strony stacji paliw. Ruch pojazdów zostanie przeniesiony na pozostałe dwa pasy.

Prace będą polegały na wykonaniu podbudowy i wymianie nawierzchni jezdni na całej szerokości oraz na remoncie chodników po obu stronach ulicy. Ich koszt to blisko trzy miliony złotych. Połowę tej kwoty miasto ma otrzymać z Funduszu Dróg Samorządowych.

Przetarg na wykonanie tej inwestycji wygrała Eurovia (ta sama firma modernizowała ulicę Elektryczną). Zgodnie z jego warunkami, prace remontowe mają się zakończyć w drugiej połowie września tego roku.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A