Cinema3D obniżyło ceny biletów
access_time 2020-02-21 08:00:00
Cinema3D w Tarnowie zaprasza na wyjątkowe seanse filmowe w atrakcyjnej cenie! Od 21 lutego w kinie obowiązują nowe ceny biletów – widzowie za filmy 2D przez cały tydzień zapłacą tylko 14,90 zł!

Fani kina w Tarnowie będą mieli jeszcze więcej powodów do uśmiechu! Na ekranie pojawia się coraz więcej świetnych filmów, a na dodatek od teraz można obejrzeć je wszystkie w świetnej cenie! Cinema3D obniżyła ceny biletów proponując widzom prosty układ - dowolny film dowolnego dnia obejrzymy już za 14,90 zł! Nowy cennik nie ma ograniczeń, możemy wybrać każdy film - widowiskowy megahit albo kameralny dramat. Dopłata występuje tylko wtedy, gdy zdecydujemy się na wybór formatu 3D.

Polskie kino w natarciu! Już teraz możecie obejrzeć filmy, o których bardzo dużo się mówi. Na pierwszy ogień polecamy gorącą produkcję, o której mówią wszyscy. „365 dni", ekranizacja bestsellera Blanki Lipińskiej, bije rekordy popularności. Historia płomiennego romansu Polki i bossa sycylijskiej mafii rozgrzeje Was do czerwoności. Idealna propozycja na randkę! „Zenek" to nie tylko kino biograficzne, na pewno nie jest to także film tylko dla miłośników disco polo. Nic podobnego! Przed Wami nostalgiczna podróż do lat 80. i 90. oraz historia sukcesu wywalczonego ciężką pracą. A w tle przeboje Limahla i Culture Club. Macie ochotę na coś ostrego? Patryk Vega wraca na ekrany! Kontrowersyjny reżyser tym razem zgłębił środowisko piłkarskie. „Bad Boy" to zadymy na meczach, afery, korupcja i żądza władzy absolutnej. 

W najbliższych tygodniach pojawią się także dwa polskie filmy, na które warto zwrócić uwagę. Już na początku marca Jan Komasa, niedawno nominowany do Oscara za „Boże ciało", zaprezentuje swoje najnowsze dzieło. „Sala samobójców. Hejter", kontynuacja głośnego debiutu Komasy, skupi się na niszczycielskiej mocy mediów społecznościowych. W sieci obsmarować można każdego, a konsekwencje takich czynów bywają śmiertelne. Równie tragicznie może skończyć się pozornie niewinna wycieczka na obóz letni. „W lesie dziś nie zaśnie nikt", pierwszy polski horror z prawdziwego zdarzenia, wejdzie na ekrany już 13 marca. Ten tytuł z pewnością przyciągnie do kin nie tylko wielbicieli gatunku, ale także wszystkich widzów ciekawych tego, jak na polskim poletku sprawdza się koncepcja slashera.

A jeśli już o kinie grozy mówimy... Pod koniec marca w Multikinie znów zrobi się niepokojąco cicho, gdy na ekranach pojawi się kontynuacja jednego z najlepiej ocenianych horrorów ostatnich lat. „Ciche miejsce 2" to powrót do świata, w którym dźwięk zwabia przerażające monstra. Wraz z rodziną Abbottów opuszczamy bezpiecznie schronienie i wyruszamy w niebezpieczną podróż. Oj, będą emocje! Ale emocji na pewno nie zabraknie także podczas oglądania „Nie czas umierać"! 25. misja Jamesa Bonda to jednocześnie dokończenie wątków ze "Spectre", jak i pożegnanie Daniela Craiga z kultową rolą. Tym razem tajny agent Jej Królewskiej Mości rusza na ratunek porwanemu naukowcowi, co prowadzi do konfrontacji z tajemniczym złoczyńcą.

Cinema3D nie zapomniało o najmłodszych kinomanach. Początek marca to premiera kolejnej animacji kultowego studia Pixar. „Naprzód" opowiada o współczesnym, ale baśniowym świecie, w którym orki i jednorożce to nic nowego - podobnie jak telefony komórkowe i internet. Dwóch braci przeżyje szaloną przygodę podczas podróży przez baśniową krainę. Końcówka marca i początek kwietnia to dwie fabularne propozycje. Dla nieco starszych dzieciaków prawdziwą gratką będzie seans „Mulan", nowej aktorskiej wersji klasycznej animacji Disneya. Spodziewajcie się niesamowitych wyczynów kaskaderskich i pięknych kostiumów.

Bogaty repertuar? Jest. Niższe ceny biletów? Są. Apetyt na dobre kino? To już zależy od widzów. Ale pewnym jest, że w najbliższych miesiącach Cinema3D w Tarnowie z pewnością będzie jednym z popularniejszych miejsc w mieście. Szczegółowy repertuar można znaleźć na stronie www.cinema3d.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A