Wysokie zwycięstwo koszykarek Pałacu
access_time 2020-01-25 20:08:00
Walczące o mistrzostwo II ligi koszykarki MKS-u Pałac Młodzieży Tarnów, zmierzyły się we własnej hali z zespołem Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dwójka” z Kamienicy Polskiej.

Podopieczne trenera Krzysztofa Wawrzonka były zdecydowanym faworytem tego spotkania. Dominowały od pierwszych minut w każdym aspekcie gry. Zdecydowanie wygrały wszystkie kwarty meczu, nie pozwalając rywalkom na zdobycie zbyt wielu punktów (23:4, 23:9, 29:11 i 28:6). Spotkanie zakończyło się wynikiem 103:30.

Punkty dla MKS PM: Magdalena Maksymowicz 16, Kinga Jaworska 13, Paulina Liszka 12 (1x3), Katarzyna Śmiertka12, Gabriela Ramian 11, Gabriela Wajda 10 (2x3), Martyna Kolbusz 9, Kornelia Jaworska 9, Julia Świętochowska 7 (1x3), Barbara Śmiertka 4

Ostatnie trzy mecze sezonu tarnowianki rozegrają na parkiecie przeciwników.

MKS PM Tarnów – UKS „Dwójka” Kamienica Polska 103:30 (23:4, 23:9, 29: 11 i 28:6).