Koszykarze MUKS-u 1811 nadal bez zwycięstwa
access_time 2020-01-20 04:35:00
W meczu o mistrzostwo II ligi koszykówki mężczyzn, zawodnicy MUKS-u 1811 Unii Tarnów podejmowali w niedzielę przed własną publicznością drużynę MKKS Rybnik, zajmującą 11 miejsce w ligowej tabeli.

Dzierżący "czerwoną latarnię" koszykarze gospodarzy w pierwszych dwóch kwartach zdołali dotrzymać kroku gościom. Gra była dość wyrównana, tarnowianie nieznacznie przegrali te części 18:21 i 19:20.

Trzecia partia była najsłabszą w wykonaniu koszykarzy MUKS-u. Zawiodła przede wszystkim skuteczność, goście bardzo dobrze zaprezentowali się w obronie, co przełożyło się na ich zwycięstwo w tej partii 9:23.

Czwarta kwarta również należała do koszykarzy z Rybnika, którzy utrzymali wypracowaną wcześniej przewagę i wygrali całe spotkanie 65:86.

Punkty dla MUKS 1811 Unia Tarnów: Sulowski 22, Karlik 20, Niemczura 11, Hałka 6, Moskal 3, Badełek 2, Targoński 1

MUKS 1811 Unia Tarnów – MKKS Rybnik  65:86 (18:21, 19:20, 9:23, 19:22).