Szczypiorniści Grupy Azoty II nadal niepokonani
access_time 2019-12-20 09:26:00
W ostatnim w tym roku meczu o mistrzostwo III ligi piłki ręcznej mężczyzn, zespół Grupa Azoty II Tarnów podejmował w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie drużynę UKS Krakowiak Kraków. Gospodarze wygrali do tej pory trzy spotkania, a goście doznali czterech porażek.

Tarnowscy szczypiorniści byli zdecydowanymi faworytami w tym meczu. Rozpoczęli od prowadzenia 5:0. Później goście powoli zaczęli odrabiać straty i w 11 minucie gospodarze prowadzili już tylko 2 bramkami (8:6). Od tego momentu podopieczni trenera Marcina Janasa systematycznie powiększali swoją przewagę i w przerwie meczu prowadzili już 22:13.

Druga część spotkania to całkowita dominacja gospodarzy, którzy w tym dniu byli zdecydowanie lepsi od gości. Tarnowianie bardzo dobrze prezentowali się w każdym elemencie gry i ostatecznie pewnie pokonali zespół z Krakowa 41:26.

Grupa Azoty II Tarnów – UKS Krakowiak’85  41:26 (22:13)

Grupa Azoty II: Klamrzyński Oskar 12, Mróz Igor 8, Kwarciński Patryk 7, Porębski Szymon 3, Małek Korneliusz 3, Mądel Przemysław 2, Łabno Michał 2, Sikora Jakub 2, Wątroba Konrad 1, Piska Grzegorz 1, Kamysz Kacper, Mortek Szczepan, Hołda Jakub, Ocytko Krzysztof.