Lodowisko przy ul. Wojska Polskiego już otwarte
access_time 2019-12-04 12:32:00
Od dzisiaj (4 grudnia) mieszkańcy Tarnowa korzystać mogą z należącego do Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zadaszonego, sztucznie mrożonego lodowiska przy ul. Wojska Polskiego. Obiekt czynny jest codziennie od godziny 10 do 20:45, z przerwą na czyszczenie lodu w godzinach 15:00 do 15:45.

Opłata za 45-minutową, zaczynającą się o pełnych godzinach, tercję wynosi w tym sezonie 8 zł (bilet normalny) oraz 5.5 zł (bilet ulgowy). Do zakupu biletów ulgowych uprawnione są dzieci - te do lat sześciu korzystają z lodowiska bezpłatnie - młodzież i studenci do dwudziestego szóstego roku życia oraz emeryci i renciści.

Osoby posiadające Tarnowską Kartę Rodziny zapłacą 3.5 zł za tercję. W przypadku osób dysponujących Tarnowską Kartą Premium opłata wynosi 6 zł za bilet normalny oraz 4.5 zł za bilet ulgowy. Również 4.50 zł za 45-minutową tercję wydać będą musieli posiadacze Karty Tarnowskiego Seniora.

Zniżki wprowadzono także dla zorganizowanych grup z przedszkoli oraz szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Opłata za trzy kwadranse na lodowisku wynosi 4 zł od osoby. Podczas ferii zimowych młodzież szkolna zapłaci natomiast dwa złote za tercję.

Przy lodowisku na ul. Wojska Polskiego funkcjonować będzie jak zwykle wypożyczalnia łyżew. Za godzinne wypożyczenie zapłacić trzeba będzie 4 zł. Ostrzenie łyżew kosztuje natomiast 2 zł.

Fot. TOSiR

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A