Kolejna przegrana tarnowskich siatkarek
access_time 2019-11-21 09:47:00
Trzy punkty na swoje konto zapisały siatkarki 7R Solna Wieliczka. W środę pokonały one Grupę Azoty Tarnów 3:1. Tarnowianki nadal nie zaznały smaku zwycięstwa i zamykają ligową tabelę z dorobkiem jednego punktu.

Dwa pierwsze sety spotkania należały do siatkarek z Wieliczki. Dobrze dysponowane w tym dniu zawodniczki gości szybko wygrały dwie pierwsze części spotkania i objęły prowadzenie w meczu 2:0.

Trzeci set to zdecydowanie lepsza gra tarnowianek. Dobre przyjęcie, skuteczny atak i poprawna gra w bloku przełożyło się na wygranie tej partii 25:21.

Mimo wygranej w trzecim secie, podopieczne trenera Michała Betlei nie były w stanie utrzymać równego poziomu gry, co wykorzystały przyjezdne, pewnie pokonując tarnowianki w czwartej części spotkania 19:25 i całym meczu 1:3.

Na pierwsze zwycięstwo siatkarek Grupy Azoty PWSZ Tarnów tarnowscy kibice będą musieli jeszcze poczekać. Kolejne spotkanie tarnowianki rozegrają w Gliwicach z tamtejszym AZS-em Politechnika Śląska.

Grupa Azoty PWSZ Tarnów – 7R Solna Wieliczka  1:3 ( 19:25, 20:25, 25:21, 19:25).